Reklama

Kreativa

Kreativa je mnohdy ze strany klientů podceňována, ale spolu se strategickým plánováním je jedním ze stavebních pilířů úspěšné reklamní kampaně, proto ji nepodceňujte a svěřtě ji do rukou odborníků. Graficky a textově zpracujeme reklamní sdělení bez ohledu na formát a zvolené médium. Bannery, billboardy, image inzerce, firemní materiály, logotypy, corporate identity, to vše umí naši kreativci na výbornou.

Webdesign

Internet je v dnešní době hlavním místem, kde se zákazník setká s vaší firmou. Vyhledat si vaši firmu či produkt na internetu je nejjednodušším způsobem, jak se s nimi seznámit a získat potřebné informace. Zajímavé a uživatelsky přehledné webové stránky mohou být vyznamným krokem k zákazníkovi. I zajímavé a poutavé webové stránky jsou součástí reklamy, mají neodmyslitelnou funkci v oslovení zákazníka. Naši weboví kouzelníci pro vás vytvoří stránky, které vás budou reprezentovat a motivují potencionálního zákazníka k nákupu vašeho produktu či využití vašich služeb. A vám zajistíme uživatelsky jednoduchý systém pro jejich správu. Klientům nabízíme také možnost SEO správy a kontextové reklamy.

Reklamní předměty

Máte na svém pracovním stole desítky tužek s firemními logy? Chtěli byste nabídnout svým obchodním partnerům nebo zákazníkům něco víc? Vymyslíme pro vás praktický předmět nebo i nepraktický "gadget", díky kterým na vás obdarovaný bude rád vzpomínat. Zajístíme návrh zpracování, výrobu i logistiku přímo k vám. Vánoce jsou jen jednou za rok, ale "byznys" musí fungovat neustále. A každý rád dostáváme zajímavé dárky. Reklamní propiska je jako ponožky z umělého vlákna:-)

Naši klienti