Marketing

Reklamní kampaně

Naši specalisté vám navrhnou reklamní kampaň od prvotního návrhu , přes realizaci až po nákup médií. Vytvoříme pro vaše potřeby plánovaný mix komunikačních aktivit, nastavíme timing jednotlivých kroků na cestě k vašim zákazníkům.

Public relations

Nabídneme vám techniky a nástroje, které vám umožní budovat a udržovat trvalé vztahy se vašimi klienty. Vytvoříme vaší firmě pozitivní obraz prostřednictvím tiskových zpráv, PR článků, tiskových konferencí. Dovedeme média až k vám a získáme jejich zájem o váš produkt.

Guerilla

Nedisponujete marketingovým rozpočtem zahraničních firem a nebojíte se vyjet ze zajetých kolejí? Vymyslíme, navrhneme a zrealizujeme pro vás nekonvenční formu propagace, která vzbudí maximální zájem nejen u médií, ale také u potenciálních zákazníků/klientů. Vtipná, šokující, nečekaná - taková je guerilla.

E-marketing

V našem podání je e-marketing balíkem služeb realizovaných nejen na internetu , ale také prostřednictvím mobilních telefonů, online televizí a samozřejmě všudepřítomných sociálních sítích. Třeba právě pro vás může být precizně postavená kampaň komunikovaná skrze tyto kanály efektivnější než statisíce utopené v billboardech či v tisku.

Strategické plánování

Máte již jasnou představu, jak by měla vaše propagace vypadat, ale nevíte, kterým směrem ji vyslat? Pomůžeme vám definovat cíle, analyzovat rizika a příležitosti na poli současné reklamy, navrhnout varianty možného postupu, tak abyste dosáhli pevnějšího postavení na trhu a šplhali dále k jeho vrcholu.

Nákup médií

Zprostředkujeme pro vás nákup médií v mediálním mixu, který současný trh nabízí. Vybereme nejvhodnější média pro váš produkt a to nejen po stránce cílení ale také ceny. V případě rozpočtových změn navrhneme alternativní řešení s maximálním možným přínosem.

Naši klienti